אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה הוא פתרון מעשי ונוח לאנשים שרוצים לשמור על החפצים והרהיטים שלהם במקום בטוח, בלי לוותר על המקום בבית או להשקיע בשכירת דירה נוספת. בעת מעבר דירה, שיפוץ, או כל מצב אחר שדורש להוציא מהדירה חלק מהתכולה, אחסון תכולת דירה מאפשר לשמור על החפצים היקרים והקרובים לליבכם בצורה מקצועית ונוחה. זאת, באמצעות חברות המציעות יחידות אחסון ייעודיות למקרים הללו. במאמר שלהלן נסקור מספר דגשים חשובים שכדאי לדעת לפני שתשכרו שירות שכזה.

אחסון תכולת דירה בשתי אופציות

כיום ישנה אפשרות לאחסון במחסנים ייעודיים, או במכולות. התשובה לשאלה מה האופציה הטובה ביותר תלויה במספר גורמים, כמו התקציב, הנגישות, והערך הסנטימנטלי והכספי של התכולה. באופן כללי, אחסון במחסן יעלה יותר מאשר אחסון במכולה, אבל יהיה גם בטוח יותר. אחסון במחסן, בשונה ממכולה, מתאים לאנשים שרוצים לשמר את החפצים שלהם בצורה הטובה ביותר, מבלי לחשוש מגניבות, מנזקים ועוד.

איך לבחור חברה לאחסון תכולת דירה?

לא כל חברה המציעה שירותי אחסון תכולת דירה זהה לשנייה, וישנם מספר פרמטרים שמומלץ לשקול בעת הבחירה בחברה כזו. בראשונה, כדאי לבדוק האם החברה מקצועית ואמינה מספיק באמצעות קריאת ביקורות של לקוחות קודמים. כדי לוודא שהתכולה שלכם לא תיחשף לסכנות שונות, אל תהססו לבקש מהחברה שבה אתם מתעניינים לבדוק את המחסנים שהיא משתמשת בהם, ולהתרשם מהניקיון, האבטחה, האוורור והתחזוקה שלהם. בנוסף, בדקו האם יש לחברת האחסון רישיון עסק, היתרי בנייה, מערכות לגילוי ולכיבוי אש וביטוח תכולה.

היתרון של אריזה נכונה לקראת אחסון תכולת דירה

לא רק הבחירה של חברת אחסון טובה היא דבר חשוב. גם האריזה של תכולת הבית שלכם בצורה נכונה ובטוחה חשובה גם היא. אריזת החפצים באופן מקצועי יעניק להם הגנה מפני נזקים, לחות, אבק וחרקים שונים. כמו כן, אריזה בצורה נכונה תאפשר לנצל את השטח המוגבל של המחסן או המכולה בצורה המיטבית.

ישנן חברות המציעות שירותי אריזה, בנוסף לשירותי האחסון. אם תרצו בכל זאת לארוז לבד, מומלץ לעשות שימוש בחומרי אריזה טובים, וגם לבקש טיפים שימושיים מחברת האחסון.

המסבל שירותי אחסון תכולת דירה בכל אזור השרון

אם אתם מתגוררים בהרצליה ומחפשים שירותי אחסון תכולת דירה באזור, אנו ב"המסבל" נשמח להעניק לכם שירותי אחסון תכולת דירה לטווח קצר וארוך. כולל ביטוח תכולה, אבטחה, והכי חשוב – מחסנים מרווחים, נקיים ומסודרים. אנחנו מעניקים שירות לכל ערי האזור: רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון ונתניה.