הובלות דירות

המסבל מחזיקה משאיות וטנדרים שנועדו לתת מענה חסכוני למבקשים הובלות דירות במרכז בזהירות המירבית באחריות ניתן להוסיף שירות אריזה מקצועיים או לבצע אריזה בעצמכם ע"י ארגזים, ניירות ודבק שאנחנו נספק לכם מספיק זמן לפי מועד הובלת הדירה.

הובלות דירות מתייחסת להובלה של חפצים ותכולה לא גדולה ו/או הובלות של דירות קטנות יש לתת תיאור מדוייק של כמות וסוג החפצים המיועדים להעברה גם אם מדובר בפריט בודד או בחפצים ייחודיים ויקרים הם יועברו בצורה ובזהירות המירבית באחריות ביטוחית מלאה ניתן לקבל שירותי אריזה מקצועיים או לבצע אריזה בעצמכם ע"י ארגזים שיסופקו.

שוק ההובלות דירות בישראל:
אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום ההובלות הוא למצוא מובילים שיבצעו עבורנו הובלות קטנות, במיקרים רבים תתקלו בכך שלבעלי מקצוע בתחום ההובלות זה לא כלכלי לחליפין תיתקלו בחפרים מצב בו הציוד שלכם בסכנה עקב טיפול לא נאות בציוד המועבר ומכאן תיתקלו פעמים רבות במחירים מופרזים, שירות הובלה לא מקצועי או שתמצאו עצמכם במרדף אחרי חברות הובלה. הובלות לבתי עסק הנצרכים לצורך מעבר מחסן כגון העברת מחסן מצברים או פריטי מכירה אחרים למיקום חדש.

המסבל ערוכה כם להובלות דירות קטנות גם מבחינת עמידה בזמנים והתחייבויות גם מבחינת כלי רכב תואמים גם מבחינת אחריות על הובלה דירה קטנה כגדולה, אצל המסבל שירות ומקצועיות מעל לכל גם בכל הקשור להובלות קטנות. אנו מספקים שירות הובלות קטנות במרכז כולו גדרה-חדרה, הובלות קטנות באיזור תל אביב וגוש דן, הובלות קטנות באזור השרון ועוד לבירור צרו קשר.


אנו מתחייבים לשירות מעולה, למחיר תחרותי והוגן נשמח לכל שאלה ❤️